Wild Berry Smoothie (Duża świeca sojowa) Expand

Wild Berry Smoothie (Duża świeca sojowa)

WoodWick

93948

Nowy

Połączenie trzech warstw koloru i aromatu zaczerpniętego ze świec z kolekcji Core: Dreamsicle Daydream, Strawberry Parfait i Marionberry.

Więcej szczegółów

Jak pachnie świeca Wild Berry Smoothie?

Dzieciństwo pachnące koktajle z dzikich jagód? Jeśli i Tobie ten magiczny smak i wyjątkowy aromat zapadł w pamięć, na pewno nie pożałujesz wybierając oryginalną kompozycję Wild Berry Smoothie. Na ten słodki zapach składają się aromaty Dreamsicle Daydream, Strawberry Parfait oraz Marionberry. Dzięki unikatowej kompozycji każdego w mig przeniosą w świat błogości i wyjątkowości radosnego dzieciństwa. Niech zapach dzikich jagód wypełni Twoją życiową przestrzeń, wnosząc w nią dużo energii do twórczego działania.

Świeca ma 18 cm wysokości i w zależności od warunków może palić się nawet do 175 godzin. Seria WoodWick Trilogy to unikatowa kolekcja mieszanek trzech niezwykłych zapachów, zaopatrzonych dodatkowo w specjalny knot, który podczas spalania wydaje charakterystyczny dźwięk, niczym palone w kominku czy na ognisku drewno. Każda świeca wyposażona jest także w pokrywkę, która świetnie pełni też rolę podstawy.

Daj się skusić na odrobinę słodkiego Wild Berry Smoothie, który przeniesie Cię w słodki, owocowy świat dziecięcych marzeń.

Czym są świece z kolekcji Trilogy?

Duża świeca WoodWick z serii Trilogy to trzy warstwy połączonego koloru i aromatu, aby stworzyć jedną piękną świecę. Każda z nich posiada unikalną kompozycję wosków, które topiąc się uwalniają wyjątkowy zapach. Świece Trilogy posiadają specjalnie zaprojektowany naturalny, drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w domowym kominku paląc się przy tym długo, równo i czysto aż do 175 godzin!

Linia zapachowaOwocowe
Pojemność609,5 g
Wydajność zapachudo 175 godzin

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Po tej stronie lustra
(4/5)

Jeśli chodzi o zapach świeca mnie nie zachwyciła. Poszczególne zapachy są do siebie bardzo podobne i zlewają się w jedną całość, w dodatku mają bardzo słabą moc - w moim nieco ponad 20 m2 pokoju świeca była ledwo wyczuwalna. Za to wygląd świecy i ten fantastyczny, kojący dźwięk palącego się drewna, wynagradzał mi wszystko i dla niego samego warto się na taką świecę skusić.

Zakątek Rudej
(3/5)

Chociaż świeca jest przepiękna - nie zauroczyła mnie. Bardzo słabe zapachy, które są do siebie niesamowicie podobne i zlewają się w jedną całość.

Dominika Kosmetyczneszalenstwo.pl
(5/5)

fajny mix leśnych owoców wymieszanych ze słodką smietanka

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »