Promocja Blue Lavender (Duży tumbler) Expand

Blue Lavender (Duży tumbler)

Yankee Candle Yankee Candle

YTDBL

Nowy

Duży tumbler z limitowanej edycji Dream Garden z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle. Wyczuwalne aromaty: lawenda.

Więcej szczegółów

O zapachu

Klasyczny zapach zamknięty w nietuzinkowym opakowaniu. Namiastka letniej Prowansji i aromatyczny pejzaż, w którego centrum uchwycono krzewy niebieskiej lawendy otoczone kilkoma tuzinami wielobarwnych, trzepoczących skrzydłami motyli. Potężna dawka odświeżenia i szczypta romantyzmu na co dzień, a do tego – piękny dekor, który sprawdzi się w każdym wnętrzu i uwiedzie każdego miłośnika świeżych, kwiatowych kompozycji. Oprawą dla uroczo wybarwionego wosku jest klosz z czystego szkła, uzupełniony metalicznym, bardzo praktycznym wieczkiem. Zatopione w świecy dwa knoty intensyfikują doznania zapachowe, a duży rozmiar Blue Lavender sprawia, że płomieniem inspirowanego Prowansją lampionu możemy cieszyć się od 70 do nawet 90 godzin.

Czym są duże tumblery?

Duże tumblery Yankee Candle – czyli świece z dwoma knotami – łączą w sobie wszystkie, charakterystyczne dla tej kultowej marki cechy. Ich szklana oprawa to fantastyczna, bardzo neutralna i pasująca do każdej stylistyki linia, a zamknięty we wnętrzu wosk – mieszanka jedynie naturalnych składników i bardzo intensywnych olejków eterycznych. Do tego dochodzą dwa, ręcznie prostowane knoty, które palą się ciepłym i miarowym ogniem przez około 90 godzin.

Każdy, kto do swojej kolekcji świeczek dołączy duży tumbler Yankee Candle od razu zakocha się w zamkniętej w jego wnętrzu mocy. Miłośnicy tego rodzaju świeczek pieńkowych wskazują bowiem, że tumblery emitują o wiele mocniejszy i jeszcze dłużej utrzymujący się aromat – silniejszy nawet w porównaniu z innymi produktami Yankee Candle. Między innymi dlatego tumblery Yankee Candle polecane są do pomieszczeń o sporej powierzchni – w dużych salonach czy przestronnych biurach ich zapach rozwija się miarowo i uwodzi przez długi czas po zgaszeniu knotów.

Czego potrzebuje oprócz tumblera?

  • Nożyczki do przycinania knotów (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knotów będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Długie zapałki (w przypadku rozpalania małych słojów Yankee Candle zdecydowanie poradzimy sobie przy pomocy tradycyjnych zapałek, jednak w przypadku średnich i przede wszystkim dużych słojów zwykłe zapałki są zbyt krótkie. Z pomocą przychodzą długie zapałki marki Yankee Candle, które dokładamy gratis do każdego zamówionego dużego słoja)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaKwiatowe
TypDuży tumbler

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »