Czereśnia (Dyfuzor) Expand

Czereśnia (Dyfuzor)

Yankee Candle Yankee Candle

YPZBC

Nowy

Dyfuzor z serii Housewarmer o zapachu czereśni. Wydajność do 8 tygodnii.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Piękne, rattanowe pałeczki zanurzone w bogatej esencji zapachowej, która swoim niezwykłym aromatem oscyluje gdzieś na pograniczu dojrzałej wiśni i słodkiej, słonecznej czereśni. Ten cudowny, owocowy, przywodzący na myśl środek lata zapach wypełnia szczelnie gustowne, ręcznie zdobione naczynko. Zanurzone w pojemniku patyczki absorbują miarowo olejek tylko po to, by po chwili oddać jego pełną moc. Długotrwały, soczysty zapach wypełnia szczelnie wszystkie kąty pomieszczenia i wprowadza do domu klimat wakacji spędzanych w sielankowym, bajkowym sadzie.

O pałeczkach zapachowych...

Dyfuzor zapachowy to aromaterapeutyczne odświeżanie w wyjątkowo gustownej formie. W skład zestawu wchodzi dekoracyjny flakonik, w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia, bardzo intensywny olejek, ozdobny korek i trzcinowe pałeczki. Dyfuzory w dyskretny sposób zabijają brzydkie zapachy i wypełniają pomieszczenie silnym aromatem bazującym na naturalnych nutach. Te eleganckie i niezwykle dekoracyjne dla oka akcesoria połączyć można – dla zintensyfikowania doznań – w zestawy składające się ze świec czy potpourri. Dyfuzory są odporne na działanie ognia, nie podrażniają i nie uczulają. Intensywność zapachu można dowolnie określać, regulując ilość i poziom zanurzenia patyczków w olejku.

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Pojemność88 ml
Wydajność zapachudo 8 tygodni
TypDyfuzor

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »