Czysta bawełna (Dyfuzor) Expand

Czysta bawełna (Dyfuzor)

Yankee Candle Yankee Candle

YPZCC

Nowy

Dyfuzor z serii Housewarmer o zapachu świeżo wypranej bawełny. Wydajność do 8 tygodnii.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Suszące się na wietrze i otulane ciepłymi promieniami letniego słońca, wykonane z czystej bawełny prześcieradła... Z każdym powiewem zapach świeżości unosi się w górę, chwilę wiruje, a następnie z pełną mocą opada, gładko muska wszystkie, dostępne mu zakątki i kusi nutami białych, kwitnących na dzikiej łące kwiatów i rześkiej cytryny. Jest spokojnie, czysto, przyjaźnie i bardzo domowo. Jest też pięknie, bo pałeczki zapachowe Clean Cotton zanurzone są w bardzo dekoracyjnym naczynku – ręcznie zdobionym i wykonanym z wyjątkową precyzją.

Obejrzyj wideo

O pałeczkach zapachowych...

Dyfuzor zapachowy to aromaterapeutyczne odświeżanie w wyjątkowo gustownej formie. W skład zestawu wchodzi dekoracyjny flakonik, w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia, bardzo intensywny olejek, ozdobny korek i trzcinowe pałeczki. Dyfuzory w dyskretny sposób zabijają brzydkie zapachy i wypełniają pomieszczenie silnym aromatem bazującym na naturalnych nutach. Te eleganckie i niezwykle dekoracyjne dla oka akcesoria połączyć można – dla zintensyfikowania doznań – w zestawy składające się ze świec czy potpourri. Dyfuzory są odporne na działanie ognia, nie podrażniają i nie uczulają. Intensywność zapachu można dowolnie określać, regulując ilość i poziom zanurzenia patyczków w olejku.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność88 ml
Wydajność zapachudo 8 tygodni
TypDyfuzor

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »