Beach Walk (Dyfuzor) Expand

Spacer na plaży (Dyfuzor)

Yankee Candle Yankee Candle

YPZDBW

Nowy

Dyfuzor z serii Housewarmer łączący w sobie zapach piżmu, pomarańczy oraz morskiej soli. Wydajność do 8 tygodnii.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Zanurzone w pięknym, kulistym i wykonanym z przeźroczystego szkła wazoniku pałeczki absorbują silny, niezwykle esencjonalny olejek, a następnie – oddają zebraną z niego, aromatyczną moc z ogromnym natężeniem. Nie wymagają pilnowania, cechują się wyjątkową długotrwałością i – co najważniejsze – pachną magią! A dokładnie? Uwodzą piżmem, morską wodą i kroplami soku z cytrusów – mandarynki i pomarańczy. Esencja Beach Walk to spacer po budzącej się do życia, egzotycznej plaży. To przechadzka odbywająca się w rytm miarowych uderzeń fal – rześka, energetyczna i pozwalająca dokładnie zregenerować siły przed długim dniem błogiego leniuchowania.

O pałeczkach zapachowych...

Dyfuzor zapachowy to aromaterapeutyczne odświeżanie w wyjątkowo gustownej formie. W skład zestawu wchodzi dekoracyjny flakonik, w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia, bardzo intensywny olejek, ozdobny korek i trzcinowe pałeczki. Dyfuzory w dyskretny sposób zabijają brzydkie zapachy i wypełniają pomieszczenie silnym aromatem bazującym na naturalnych nutach. Te eleganckie i niezwykle dekoracyjne dla oka akcesoria połączyć można – dla zintensyfikowania doznań – w zestawy składające się ze świec czy potpourri. Dyfuzory są odporne na działanie ognia, nie podrażniają i nie uczulają. Intensywność zapachu można dowolnie określać, regulując ilość i poziom zanurzenia patyczków w olejku.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność88 ml
Wydajność zapachudo 8 tygodni
TypDyfuzor

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »