Ukojenie (Dyfuzor) Expand

Drift Away (Dyfuzor)

Yankee Candle Yankee Candle

YPZDDA

Nowy

Dyfuzor z serii Housewarmer łączący w sobie zapach zielonych drzew, drobnych kwiatów, mchu oraz traw i ziół. Wydajność do 8 tygodnii.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Na środku tafli krystalicznego jeziora mieszka spokój – ten idealny, tak potrzebny i pożądany. Otacza go bajecznie gęsty, nienaruszony ludzką ręką las, który emanuje aromatami zielonych drzew, drobnych kwiatów, niskiego mchu i rozmaitych, wonnych traw i ziół. To jest właśnie Drift Away – kompozycja namawiająca do relaksu, odprężenia i kontemplacji, dostępna zarówno w formie klasycznych świec, jak i bardzo dekoracyjnych dyfuzorów. Te ostatnie przybierają kształt szklanego, wyrabianego ręcznie, dmuchanego flakonu, w którego głębi zanurzone są długie pałeczki – absorbujące wypełniający naczynko olejek i oddające w przestrzeń pomieszczenia doskonały aromat jeziora otoczonego spokojnym lasem.

O pałeczkach zapachowych...

Dyfuzor zapachowy to aromaterapeutyczne odświeżanie w wyjątkowo gustownej formie. W skład zestawu wchodzi dekoracyjny flakonik, w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia, bardzo intensywny olejek, ozdobny korek i trzcinowe pałeczki. Dyfuzory w dyskretny sposób zabijają brzydkie zapachy i wypełniają pomieszczenie silnym aromatem bazującym na naturalnych nutach. Te eleganckie i niezwykle dekoracyjne dla oka akcesoria połączyć można – dla zintensyfikowania doznań – w zestawy składające się ze świec czy potpourri. Dyfuzory są odporne na działanie ognia, nie podrażniają i nie uczulają. Intensywność zapachu można dowolnie określać, regulując ilość i poziom zanurzenia patyczków w olejku.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność88 ml
Wydajność zapachudo 8 tygodni
TypDyfuzor

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »