Świeże róże (Dyfuzor) Expand

Świeże róże (Dyfuzor)

Yankee Candle Yankee Candle

YPZDFCR

Nowy

Dyfuzor z serii Housewarmer o zapachu świeżo ściętych róż. Wydajność do 8 tygodnii.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Dekoracyjny, wykonany ręcznie z czystego szkła wazonik uzupełniony długimi pałeczkami kryje w sobie eteryczne serce – prawdziwy, naturalny olejek zapachowy. Ten natomiast ma w zanadrzu pewną, pięknie pachnącą tajemnicę! Jest nią różana kompozycja – złożona z najdoskonalszych, pozbawionych kolców pąków, zerwanych w misternie ukrywanym, przydomowym ogrodzie. Fresh Cut Roses to pieśń ku czci kwiatowej urody i hołd dla różanych esencji zapachowych, które – uwalniane za sprawą sprytnych pałeczek – szczelnie wypełniają pomieszczenie rześkim, kwitnącym, poprawiającym humor i dodającym energii, bardzo romantycznym aromatem.

O pałeczkach zapachowych...

Dyfuzor zapachowy to aromaterapeutyczne odświeżanie w wyjątkowo gustownej formie. W skład zestawu wchodzi dekoracyjny flakonik, w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia, bardzo intensywny olejek, ozdobny korek i trzcinowe pałeczki. Dyfuzory w dyskretny sposób zabijają brzydkie zapachy i wypełniają pomieszczenie silnym aromatem bazującym na naturalnych nutach. Te eleganckie i niezwykle dekoracyjne dla oka akcesoria połączyć można – dla zintensyfikowania doznań – w zestawy składające się ze świec czy potpourri. Dyfuzory są odporne na działanie ognia, nie podrażniają i nie uczulają. Intensywność zapachu można dowolnie określać, regulując ilość i poziom zanurzenia patyczków w olejku.

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Pojemność88 ml
Wydajność zapachudo 8 tygodni
TypDyfuzor

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »