Garden Sweet Pea (Dyfuzor) Expand

Garden Sweet Pea (Dyfuzor)

Yankee Candle Yankee Candle

YPZDGSP

Nowy

Dyfuzor z serii Housewarmer o zapachu kwiatów słodkiego groszku. Wydajność do 8 tygodnii.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Pachnący cukrem, powstający z nizin i pnący się po szczebelkach romantycznego, ogrodowego płotu groszek brnie w górę z całych sił. A wszystko po to, żeby wychylić się za ogrodzenie i przywitać ciepłym uściskiem rosnącą po drugiej stronie sztachetek frezję. Ich spotkanie jest radosne i optymistyczne – oklaskiwane przez dzikie brzoskwinie i szlachetne płatki różanych krzewów. Uścisk jest gorący i sprawia, że wszystkie, ogrodowe zapachy mieszają się ze sobą tworząc zjawiskową kompozycję – Garden Sweet Pea. Te nietuzinkowe perfumy łączą w sobie wysoki ton i prawdziwą duszę. Esencja dostępna jest między innymi pod postacią dekoracyjnego dyfuzora – zestawu esencjonalnych pałeczek i pięknego, szklanego flakonika.

Obejrzyj wideo

O pałeczkach zapachowych...

Dyfuzor zapachowy to aromaterapeutyczne odświeżanie w wyjątkowo gustownej formie. W skład zestawu wchodzi dekoracyjny flakonik, w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia, bardzo intensywny olejek, ozdobny korek i trzcinowe pałeczki. Dyfuzory w dyskretny sposób zabijają brzydkie zapachy i wypełniają pomieszczenie silnym aromatem bazującym na naturalnych nutach. Te eleganckie i niezwykle dekoracyjne dla oka akcesoria połączyć można – dla zintensyfikowania doznań – w zestawy składające się ze świec czy potpourri. Dyfuzory są odporne na działanie ognia, nie podrażniają i nie uczulają. Intensywność zapachu można dowolnie określać, regulując ilość i poziom zanurzenia patyczków w olejku.

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Pojemność88 ml
Wydajność zapachudo 8 tygodni
TypDyfuzor

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »