Fluffy Towels (Dyfuzor) Expand

Fluffy Towels (Dyfuzor)

Yankee Candle Yankee Candle

YPZDFT

Nowy

Dyfuzor z serii Housewarmer o zapachu świeżego, puszystego ręcznika. Wydajność do 8 tygodnii.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

75,00 zł

brutto

O zapachu...

Jest miękki i przytulny, ciepły i bezpieczny. Przede wszystkim jednak – stworzono go po to, żeby otulał i rozczulał. Fluffy Towels to mocno skoncentrowany olejek zapachowy, inspirowany aromatami wczesnego, beztroskiego dzieciństwa. Można w nim odnaleźć świeże, rześkie nuty wiatru i ciepłego słońca – prowadzące myśli na tor niewinnych zabaw i ciepłych, wieczornych kąpieli. W szlachetnej oprawie ręcznie wykonanego, szklanego flakoniku aromat puszystego ręcznika zamienia się w luksusowe perfumy, które wędrując wzdłuż patyczków zapachowych wypełniają wnętrze pełnym bukietem świeżej esencji.

Obejrzyj wideo

O pałeczkach zapachowych...

Dyfuzor zapachowy to aromaterapeutyczne odświeżanie w wyjątkowo gustownej formie. W skład zestawu wchodzi dekoracyjny flakonik, w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia, bardzo intensywny olejek, ozdobny korek i trzcinowe pałeczki. Dyfuzory w dyskretny sposób zabijają brzydkie zapachy i wypełniają pomieszczenie silnym aromatem bazującym na naturalnych nutach. Te eleganckie i niezwykle dekoracyjne dla oka akcesoria połączyć można – dla zintensyfikowania doznań – w zestawy składające się ze świec czy potpourri. Dyfuzory są odporne na działanie ognia, nie podrażniają i nie uczulają. Intensywność zapachu można dowolnie określać, regulując ilość i poziom zanurzenia patyczków w olejku.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność88 ml
Wydajność zapachudo 8 tygodni
TypDyfuzor

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »