Prawdziwa róża (Dyfuzor) Expand

Prawdziwa róża (Dyfuzor)

Yankee Candle Yankee Candle

YPZDTR

Nowy

Dyfuzor z serii Housewarmer o zapachu czerwonej róży. Wydajność do 8 tygodnii.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Te dzikie pachną frywolną świeżością – lekko szaloną, nieokiełznaną, bardzo porywczą. Mimo że wolnym szczepom nie można odmówić urody – to jednak te prawdziwe, klasyczne, wysoko urodzone róże biją wszystkie inne pąki na głowę. Różane wiązanki, różane krzewy i ogrody – to esencja najwyższego gustu i najznamienitszego tonu. To także wielka, aromaterapeutyczna moc, która wymaga doskonałej, dorównującej jej poziomem wyrafinowania oprawy. Nic więc dziwnego, że kompozycja True Rose najlepiej prezentuje się w eleganckim flakoniku – szklanym, ręcznie wykonanym i uzupełnionym tuzinem zapachowych pałeczek.

O pałeczkach zapachowych...

Dyfuzor zapachowy to aromaterapeutyczne odświeżanie w wyjątkowo gustownej formie. W skład zestawu wchodzi dekoracyjny flakonik, w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia, bardzo intensywny olejek, ozdobny korek i trzcinowe pałeczki. Dyfuzory w dyskretny sposób zabijają brzydkie zapachy i wypełniają pomieszczenie silnym aromatem bazującym na naturalnych nutach. Te eleganckie i niezwykle dekoracyjne dla oka akcesoria połączyć można – dla zintensyfikowania doznań – w zestawy składające się ze świec czy potpourri. Dyfuzory są odporne na działanie ognia, nie podrażniają i nie uczulają. Intensywność zapachu można dowolnie określać, regulując ilość i poziom zanurzenia patyczków w olejku.

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Pojemność88 ml
Wydajność zapachudo 8 tygodni
TypDyfuzor

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »