Sen nocy letniej (Dyfuzor) Expand

Sen nocy letniej (Dyfuzor)

Yankee Candle Yankee Candle

YPZMN

Nowy

Dyfuzor z serii Housewarmer łączący w sobie zapach przypraw korzennych, piżma, paczuli, szałwi oraz mahoniowej wody kolońskiej. Wydajność do 8 tygodnii.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Jest męski i dosadny. Jego nazwa wprost nawiązuje do najsłynniejszej komedii Szekspira – genialnej sztuki, której fabuła rozgrywa się gdzieś na pograniczu fantazyjnego snu i pełnej intryg jawy. Midsummer's Night jest jak hebanowa, zdecydowana woda kolońska wzbogacona wątkami snutymi przez wielopostaciowe przyprawy korzenne, intensywne piżmo, elementy kreowane przez egzotyczną paczulę i ziołową szałwie. Męska całość została przekornie złagodzona i zapakowana w gustowny, bardzo delikatny, wykonany ze szkła i uzupełniony o cały tuzin pałeczek zapachowych, pękaty flakonik.

O pałeczkach zapachowych...

Dyfuzor zapachowy to aromaterapeutyczne odświeżanie w wyjątkowo gustownej formie. W skład zestawu wchodzi dekoracyjny flakonik, w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia, bardzo intensywny olejek, ozdobny korek i trzcinowe pałeczki. Dyfuzory w dyskretny sposób zabijają brzydkie zapachy i wypełniają pomieszczenie silnym aromatem bazującym na naturalnych nutach. Te eleganckie i niezwykle dekoracyjne dla oka akcesoria połączyć można – dla zintensyfikowania doznań – w zestawy składające się ze świec czy potpourri. Dyfuzory są odporne na działanie ognia, nie podrażniają i nie uczulają. Intensywność zapachu można dowolnie określać, regulując ilość i poziom zanurzenia patyczków w olejku.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność88 ml
Wydajność zapachudo 8 tygodni
TypDyfuzor

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

paulainstyle
(5/5)

Zapach prawdziwej letniej, wakacyjnej nocy, świeży, orzeźwiający, ale intensywny przez przyprawy korzenne. To taki zapach letniej, wakacyjnej miłości - słodki i gorzki zarazem, intensywny ale jednocześnie delikatny.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »