Tęczowa dolina (Dyfuzor) Expand

Tęczowa dolina (Dyfuzor)

Yankee Candle Yankee Candle

YPZRV

Nowy

Dyfuzor z serii Housewarmer łączący w sobie zapach ekstraktów z bursztyna, liści dębu oraz szałwi. Wydajność do 8 tygodnii.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Alejka położona tuż nad brzegiem rzeki ciągnie się delikatnym slalomem. Spacer nią uspokaja, relaksuje i pozwala na wolną od pośpiechu kontemplacje. Jednak to nie wszystko, bo przechadzka River Valley nie tylko pozytywnie wpływa na jasność umysłu, ale i na zmysły, które kołysane są szumem miarowo płynącej wody, kojone widokiem bogatej roślinności i uwodzone zapachem liści dębu, nutami bursztynu i pełną esencją wonnych ziół i traw. Permanentne ukojenie i cudowny relaks zamknięty został w dekoracyjnym, ręcznie zdobionym i wytwarzanym ze szlachetnego szkła flakoniku, uzupełnionym o cały tuzin długich patyczków zapachowych.

O pałeczkach zapachowych...

Dyfuzor zapachowy to aromaterapeutyczne odświeżanie w wyjątkowo gustownej formie. W skład zestawu wchodzi dekoracyjny flakonik, w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia, bardzo intensywny olejek, ozdobny korek i trzcinowe pałeczki. Dyfuzory w dyskretny sposób zabijają brzydkie zapachy i wypełniają pomieszczenie silnym aromatem bazującym na naturalnych nutach. Te eleganckie i niezwykle dekoracyjne dla oka akcesoria połączyć można – dla zintensyfikowania doznań – w zestawy składające się ze świec czy potpourri. Dyfuzory są odporne na działanie ognia, nie podrażniają i nie uczulają. Intensywność zapachu można dowolnie określać, regulując ilość i poziom zanurzenia patyczków w olejku.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność88 ml
Wydajność zapachudo 8 tygodni
TypDyfuzor

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »