Wanilia i limonka (Dyfuzor) Expand

Wanilia i limonka (Dyfuzor)

Yankee Candle Yankee Candle

YPZVL

Nowy

Dyfuzor z serii Housewarmer łączący w sobie zapach wanilii oraz limonki. Wydajność do 8 tygodnii.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Cudownie wyrośnięta, odrobinę maślana, ale przede wszystkim waniliowa – bogata, wysoka, miękka i jeszcze ciepła, bo przed chwilą wyjęta z rozgrzanego, domowego piekarnika. Vanilla Lime to słodka muffinka pokryta grubą pierzynką lukru aromatyzowanego limonką. To cudowny deser – pyszne, domowe ciastko, którego esencja została cudem skroplona i zamieniona w pachnący olejek eteryczny, zamknięty w szczelnym, eleganckim, szklanym wazoniku z zanurzonymi w jego wnętrzu pałeczkami do aromaterapii.

O pałeczkach zapachowych...

Dyfuzor zapachowy to aromaterapeutyczne odświeżanie w wyjątkowo gustownej formie. W skład zestawu wchodzi dekoracyjny flakonik, w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia, bardzo intensywny olejek, ozdobny korek i trzcinowe pałeczki. Dyfuzory w dyskretny sposób zabijają brzydkie zapachy i wypełniają pomieszczenie silnym aromatem bazującym na naturalnych nutach. Te eleganckie i niezwykle dekoracyjne dla oka akcesoria połączyć można – dla zintensyfikowania doznań – w zestawy składające się ze świec czy potpourri. Dyfuzory są odporne na działanie ognia, nie podrażniają i nie uczulają. Intensywność zapachu można dowolnie określać, regulując ilość i poziom zanurzenia patyczków w olejku.

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Pojemność88 ml
Wydajność zapachudo 8 tygodni
TypDyfuzor

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »