Migoczący śnieg (Dyfuzor) Expand

Migoczący śnieg (Dyfuzor)

Yankee Candle Yankee Candle

YPZSSN

Nowy

Dyfuzor z serii Housewarmer łączący w sobie zapach sosny, świerku i paczuli. Wydajność do 8 tygodnii.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Na całych połaciach biel, a na niebie – tysiące migoczących płatków śniegu. Jest rześko, ale nie mroźno. Podczas świątecznego spaceru da się wyczuć esencję sosny i świerku – przykrytych białą pierzynką drzew, najmocniej kojarzących się z grudniową celebracją. Cudowną, rodzinną kompozycję wzbogaca dodatkowo delikatna, perfumeryjna nuta paczuli, której aromat sprawia, że świat staje się – po prostu – piękny. I to nie tylko od święta! Ta zjawiskowa propozycja to hołd w kierunku rodzinnej zabawy – ciepłej, domowej, odbywającej się w atmosferze wzajemnego zrozumienia. Kompozycja Sparkling Snow to także widowiskowa oprawa, skupiająca się na szklanym, pękatym, ręcznie wykonanym flakoniku i dołączonych do niego długich, ciemnych pałeczkach zapachowych.

O pałeczkach zapachowych...

Dyfuzor zapachowy to aromaterapeutyczne odświeżanie w wyjątkowo gustownej formie. W skład zestawu wchodzi dekoracyjny flakonik, w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia, bardzo intensywny olejek, ozdobny korek i trzcinowe pałeczki. Dyfuzory w dyskretny sposób zabijają brzydkie zapachy i wypełniają pomieszczenie silnym aromatem bazującym na naturalnych nutach. Te eleganckie i niezwykle dekoracyjne dla oka akcesoria połączyć można – dla zintensyfikowania doznań – w zestawy składające się ze świec czy potpourri. Dyfuzory są odporne na działanie ognia, nie podrażniają i nie uczulają. Intensywność zapachu można dowolnie określać, regulując ilość i poziom zanurzenia patyczków w olejku.

Linia zapachowaOkolicznościowe
SeriaClassic
Pojemność88 ml
Wydajność zapachudo 8 tygodni
TypDyfuzor

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »