Sage & Citrus (Dyfuzor) Expand

Sage & Citrus (Dyfuzor)

Yankee Candle Yankee Candle

YPZSC

Nowy

Dyfuzor z serii Housewarmer łączący w sobie aromaty limetki, cytryny, szałwii oraz perfumeryjnego talku. Wydajność do 8 tygodnii.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Ziołowo-cytrusowa pigułka – poprawiająca nastrój i sprawiająca, że dusza i ciało spotykają się w pełnym zgody uścisku. Próżno tu szukać aptecznych czy tropikalnych, dominujących akordów. Całość jest cudownie zgrana, spójna i rytmiczna. Połączenie świeżej szałwii, cytryny i limetki z dodatkiem ekskluzywnego akcentu – perfumeryjnego pudru. Wyrafinowana propozycja dla amatorów pięknych zapachów zbudowanych w oparciu o najwyższe standardy, dostępna w formie eleganckiego dyfuzora. Piękny dodatek wnętrzarski i gwarancja zapachowego ukojenia, które łagodnie otula zmysły i rozpuszcza się w powietrzu jak wyjątkowo smaczna i zbawiennie wpływająca na samopoczucie, ziołowo-owocowa pigułka.

O pałeczkach zapachowych...

Dyfuzor zapachowy to aromaterapeutyczne odświeżanie w wyjątkowo gustownej formie. W skład zestawu wchodzi dekoracyjny flakonik, w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia, bardzo intensywny olejek, ozdobny korek i trzcinowe pałeczki. Dyfuzory w dyskretny sposób zabijają brzydkie zapachy i wypełniają pomieszczenie silnym aromatem bazującym na naturalnych nutach. Te eleganckie i niezwykle dekoracyjne dla oka akcesoria połączyć można – dla zintensyfikowania doznań – w zestawy składające się ze świec czy potpourri. Dyfuzory są odporne na działanie ognia, nie podrażniają i nie uczulają. Intensywność zapachu można dowolnie określać, regulując ilość i poziom zanurzenia patyczków w olejku.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność88 ml
Wydajność zapachudo 8 tygodni
TypDyfuzor

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »