Beach Walk (Uzupełniacz) Expand

Beach Walk (Uzupełniacz)

Yankee Candle Yankee Candle

YEUBW

Nowy

Uzupełniacz do elektrycznego odświeżacza powietrza łączący w sobie aromaty soli morskiej, piżma, mandarynki oraz kwiatu pomarańczy. W zestawie znajdują się dwa wkłady zapachowe.

Więcej szczegółów

Informacje o uzupełniaczu

Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza Yankee Candle to czysta, aromaterapeutyczna esencja zamknięta w nowoczesnej formie. Wkłady dostosowane są do dyskretnych odświeżaczy, które – z uwagi na doskonałą jakość wykonania – mogą być wykorzystywane przez wiele lat. Zapach uchwycony we wnętrzu zapasu uwalnia się stopniowo pod wpływem temperatury, szczelnie otaczając wszystkie kąty pomieszczenia. Aromat jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i stale wyczuwalny. Odświeżacz pozwala na łatwą regulację intensywności (poziom mały, średni lub wysoki). Zależnie od indywidualnego ustawienia – jeden wkład wystarcza na co najmniej kilka tygodni aktywnego wykorzystania. Wkłady oferowane są w praktycznych zestawach, zawierających dwa aplikatory po 18.5 ml każdy.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność18,5 ml / wkład
Wydajność zapachudo 4 tygodni
TypUzupełniacz

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Dominika kosmetyczneszalenstwo.pl
(5/5)

świetny zapach. uzywam go w łazience. Jest cytrusowo, słodko i delikatnie morsko. Kojarzy mi się z perfumami Davidoff Cool Water

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »