Vanilla Lime (Uzupełniacz) Expand

Vanilla Lime (Uzupełniacz)

Yankee Candle Yankee Candle

YEUVL

Nowy

Uzupełniacz do elektrycznego odświeżacza powietrza o aromatycznym połączeniu wanilii i limonki. W zestawie znajdują się dwa wkłady zapachowe.

Więcej szczegółów

Obejrzyj wideo

Informacje o uzupełniaczu

Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza Yankee Candle to czysta, aromaterapeutyczna esencja zamknięta w nowoczesnej formie. Wkłady dostosowane są do dyskretnych odświeżaczy, które – z uwagi na doskonałą jakość wykonania – mogą być wykorzystywane przez wiele lat. Zapach uchwycony we wnętrzu zapasu uwalnia się stopniowo pod wpływem temperatury, szczelnie otaczając wszystkie kąty pomieszczenia. Aromat jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i stale wyczuwalny. Odświeżacz pozwala na łatwą regulację intensywności (poziom mały, średni lub wysoki). Zależnie od indywidualnego ustawienia – jeden wkład wystarcza na co najmniej kilka tygodni aktywnego wykorzystania. Wkłady oferowane są w praktycznych zestawach, zawierających dwa aplikatory po 18.5 ml każdy.

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Pojemność18,5 ml / wkład
Wydajność zapachudo 4 tygodni
TypUzupełniacz

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Dominika kosmetyczneszalenstwo.blogspot.com
(5/5)

Cudowny, słodko - cierpki aromat. Kwaśna ,soczysta limonka połączona ze słodką , otulającą wanilią. Zapach idealny. Elektryczny odświeżacz o tym zapachu ma moc idealna, uzywany po godzinie dwa razy dziennie uwalnia zapach utrzymujący się w pomieszczeniach cały dzień.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »