Pink Sands (Uzupełniacz) Expand

Pink Sands (Uzupełniacz)

Yankee Candle Yankee Candle

YEUPS1

Nowy

Uzupełniacz do elektrycznego odświeżacza powietrza o cudownej, rześko-słodkawej mieszance aromatycznych cytrusów, słodkich kwiatów oraz wanilii. W zestawie znajdują się dwa wkłady zapachowe.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

44,00 zł

brutto

Informacje o uzupełniaczu

Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza Yankee Candle to czysta, aromaterapeutyczna esencja zamknięta w nowoczesnej formie. Wkłady dostosowane są do dyskretnych odświeżaczy, które – z uwagi na doskonałą jakość wykonania – mogą być wykorzystywane przez wiele lat. Zapach uchwycony we wnętrzu zapasu uwalnia się stopniowo pod wpływem temperatury, szczelnie otaczając wszystkie kąty pomieszczenia. Aromat jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i stale wyczuwalny. Odświeżacz pozwala na łatwą regulację intensywności (poziom mały, średni lub wysoki). Zależnie od indywidualnego ustawienia – jeden wkład wystarcza na co najmniej kilka tygodni aktywnego wykorzystania. Wkłady oferowane są w praktycznych zestawach, zawierających dwa aplikatory po 18.5 ml każdy.

Obejrzyj wideo

Linia zapachowa Rześkie
Seria Classic
Pojemność 18,5 ml / wkład
Wydajność zapachu do 4 tygodni
Typ Uzupełniacz

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »