Czysta bawełna (Baza) Expand

Czysta bawełna (Baza)

Yankee Candle Yankee Candle

YEBCC

Nowy

Elektryczny odświeżacz powietrza o zapachu świeżo wypranej bawełny. W zestawie znajduje się baza oraz jeden wkład zapachowy.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Feeria rześkich, kojarzących się z błogim dzieciństwem nut zapachowych zamkniętych w wygodnej, elektrycznej oprawie. Clean Cotton to jedna z najpopularniejszych kompozycji Yankee Candle – zainspirowana świeżą, suszącą się na rześkim wietrze i okalaną promieniami ciepłego słońca, bawełnianą pościelą. Bukiet najpiękniejszych, białych kwiatów skropiony dla balansu odrobiną soku świeżo wyciśniętego z cytryny – Clean Cotton to hołd dla prostoty i naprawdę świeży powiew ze świata pobudzającej ciało i kojącej zmysły aromaterapii.

Obejrzyj wideo

O elektrycznym odświeżaczu powietrza...

Jest bardzo dyskretny i niezwykle praktyczny. Elektryczny odświeżacz powietrza Yankee Candle skutecznie eliminuje brzydkie zapachy i roztacza w pomieszczeniu aromaterapeutyczne esencje. Urządzenie jest łatwe w użyciu i całkowicie bezpieczne. Odświeżacz stopniowo uwalnia zapach zamknięty w wymiennym wkładzie i pozwala na dostosowanie intensywności działania według prywatnych potrzeb. Doskonale sprawdza się jako stałe źródło emitujące kojący zapach i – dzięki wysokiej jakości wykonania – może być wykorzystywany nawet przez wiele lat. Elektryczne odświeżacze powietrza oferowane są w zestawach z wymiennym wkładem zapachowym.

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność18,5 ml / wkład
Wydajność zapachudo 4 tygodni
TypElektryczny odświeżacz powietrza

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Dominika kosmetyczneszalenstwo@blogspot.com
(5/5)

Świetny, świeży i czysty zapach bawełny idealny do lazienki gdzie wlasnie korzystam z tego elektrycznego odświeżacza

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »