Świeże róże (Baza) Expand

Świeże róże (Baza)

Yankee Candle Yankee Candle

YEBFCR

Nowy

Elektryczny odświeżacz powietrza o zapachu świeżo ściętych róż. W zestawie znajduje się baza oraz jeden wkład zapachowy.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Jak kosz po brzegi wypełniony różanymi pąkami – ustawiony na środku salonu, kojący duszę i relaksujący ciało sączącym się z płatków, klasycznym aromatem. Albo jak przechadzka po rajskim ogrodzie, w którym pierwsze skrzypce grają różane krzewy. Fresh Cut Roses – pochwała doskonałego piękna natury i pożywka dla zmysłów. Aromaterapeutyczna propozycja dla największych miłośników i fanów mocnych, esencjonalnych, kwiatowych zapachów. Kwintesencja staroświeckich, różanych olejków zamknięta w nowoczesnym, elektrycznym mechanizmie.

O elektrycznym odświeżaczu powietrza...

Jest bardzo dyskretny i niezwykle praktyczny. Elektryczny odświeżacz powietrza Yankee Candle skutecznie eliminuje brzydkie zapachy i roztacza w pomieszczeniu aromaterapeutyczne esencje. Urządzenie jest łatwe w użyciu i całkowicie bezpieczne. Odświeżacz stopniowo uwalnia zapach zamknięty w wymiennym wkładzie i pozwala na dostosowanie intensywności działania według prywatnych potrzeb. Doskonale sprawdza się jako stałe źródło emitujące kojący zapach i – dzięki wysokiej jakości wykonania – może być wykorzystywany nawet przez wiele lat. Elektryczne odświeżacze powietrza oferowane są w zestawach z wymiennym wkładem zapachowym.

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Pojemność18,5 ml / wkład
Wydajność zapachudo 4 tygodni
TypElektryczny odświeżacz powietrza

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »