Fresh Cut Roses (Uzupełniacz) Expand

Fresh Cut Roses (Uzupełniacz)

Yankee Candle Yankee Candle

YEZFCR

Nowy

Uzupełniacz do elektrycznego odświeżacza powietrza o zapachu świeżo ściętych róż. W zestawie znajdują się dwa wkłady zapachowe.

Więcej szczegółów

Jak pachnie uzupełniacz Fresh Cut Roses?

Pieczołowicie hodowane, a następnie – delikatnie zbierane i doskonale wyselekcjonowane. Aż setka wielokolorowych róż musi zostać zebrana, aby z esencji kwiatów powstało zaledwie kilka kropel eterycznego olejku – luksusowego, bardzo uwodzącego i hipnotyzującego klasycznym pięknem. To właśnie ten aromat – zapach świeżo ściętych, niezwykle wonnych róż – zamknięty został w poręcznym uzupełniaczu Yankee Candle. Kompozycja romantyczna, zniewalająca i odświeżająca jak poranny spacer po różanym ogrodzie.

Obejrzyj wideo

Informacje o uzupełniaczu

Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza Yankee Candle to czysta, aromaterapeutyczna esencja zamknięta w nowoczesnej formie. Wkłady dostosowane są do dyskretnych odświeżaczy, które – z uwagi na doskonałą jakość wykonania – mogą być wykorzystywane przez wiele lat. Zapach uchwycony we wnętrzu zapasu uwalnia się stopniowo pod wpływem temperatury, szczelnie otaczając wszystkie kąty pomieszczenia. Aromat jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i stale wyczuwalny. Odświeżacz pozwala na łatwą regulację intensywności (poziom mały, średni lub wysoki). Zależnie od indywidualnego ustawienia – jeden wkład wystarcza na co najmniej kilka tygodni aktywnego wykorzystania. Wkłady oferowane są w praktycznych zestawach, zawierających dwa aplikatory po 18.5 ml każdy.

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Pojemność18,5 ml / wkład
Wydajność zapachudo 4 tygodni
TypUzupełniacz

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »