Kochany dom (Baza) Expand

Kochany dom (Baza)

Yankee Candle Yankee Candle

YEBHSH

Nowy

Elektryczny odświeżacz powietrza łączący w sobie zapach korzennych przypraw i gorącej herbaty. W zestawie znajduje się baza oraz jeden wkład zapachowy.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Ciepły, szczelnie otulający i sprawiający, że czujemy się bezpiecznie. Z jednej strony dobrze znany, a z drugiej – nietuzinkowy i wciąż na nowo odkrywany. Home Sweet Home – aromat zainspirowany domowymi wypiekami, ciepłą, rodzinną atmosferą i prawdziwą, maminą kuchnią. Rodzinne serce zamknięte w elektrycznej oprawie – szczęście towarzyszące podczas powrotów z długiej podróży, które dzięki kompaktowej formie może towarzyszyć nam w nawet najodleglejszych wyjazdach.

O elektrycznym odświeżaczu powietrza...

Jest bardzo dyskretny i niezwykle praktyczny. Elektryczny odświeżacz powietrza Yankee Candle skutecznie eliminuje brzydkie zapachy i roztacza w pomieszczeniu aromaterapeutyczne esencje. Urządzenie jest łatwe w użyciu i całkowicie bezpieczne. Odświeżacz stopniowo uwalnia zapach zamknięty w wymiennym wkładzie i pozwala na dostosowanie intensywności działania według prywatnych potrzeb. Doskonale sprawdza się jako stałe źródło emitujące kojący zapach i – dzięki wysokiej jakości wykonania – może być wykorzystywany nawet przez wiele lat. Elektryczne odświeżacze powietrza oferowane są w zestawach z wymiennym wkładem zapachowym.

Linia zapachowaSłodkie i przyprawy
SeriaClassic
Pojemność18,5 ml / wkład
Wydajność zapachudo 4 tygodni
TypElektryczny odświeżacz powietrza

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »