Home Sweet Home (Uzupełniacz) Expand

Home Sweet Home (Uzupełniacz)

Yankee Candle Yankee Candle

YEZHSH

Nowy

Uzupełniacz do elektrycznego odświeżacza powietrza łączący w sobie zapach korzennych przypraw i gorącej herbaty. W zestawie znajdują się dwa wkłady zapachowe.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

44,00 zł

brutto

Jak pachnie uzupełniacz Home Sweet Home?

Prawdziwy, rodzinny, ciepły dom pachnie szczęściem, które – według Yankee Candle – składa się z aromatów wypełniających aktywnie używaną, odrobinę staroświecką kuchnię. W Home Sweet Home znajdziemy wielowymiarowe przyprawy wykorzystywane do domowych wypieków – tart, babeczek, serników i szarlotek. W tej niezwykłej kompozycji wyczujemy też rodzinne szczęście, ciepło, zrozumienie i całkowite bezpieczeństwo – uczucia, za którymi tak tęsknimy podczas dalekich podróży i które (zamknięte w formie praktycznego uzupełniacza) będą nam od teraz towarzyszyć w najodleglejszych nawet wojażach.

Informacje o uzupełniaczu

Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza Yankee Candle to czysta, aromaterapeutyczna esencja zamknięta w nowoczesnej formie. Wkłady dostosowane są do dyskretnych odświeżaczy, które – z uwagi na doskonałą jakość wykonania – mogą być wykorzystywane przez wiele lat. Zapach uchwycony we wnętrzu zapasu uwalnia się stopniowo pod wpływem temperatury, szczelnie otaczając wszystkie kąty pomieszczenia. Aromat jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i stale wyczuwalny. Odświeżacz pozwala na łatwą regulację intensywności (poziom mały, średni lub wysoki). Zależnie od indywidualnego ustawienia – jeden wkład wystarcza na co najmniej kilka tygodni aktywnego wykorzystania. Wkłady oferowane są w praktycznych zestawach, zawierających dwa aplikatory po 18.5 ml każdy.

Linia zapachowaSłodkie i przyprawy
SeriaClassic
Pojemność18,5 ml / wkład
Wydajność zapachudo 4 tygodni
TypUzupełniacz

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »