Gold and Pearl (mały klosz) Expand

Gold and Pearl (mały klosz)

Yankee Candle Yankee Candle

YHGP300

Nowy

Mały klosz Gold and Pearl marki Yankee Candle na małe słoje z serii Classic.

Więcej szczegółów

Czym są małe klosze?

Swoją uroczą linią przypominające kształt tradycyjnej lampki, a misternymi zdobieniami – formę najznakomitszych obrazów. Małe klosze Yankee Candle to designerska moc zamknięta w niewielkim wnętrzu i kwintesencja aranżacyjnego strzału w dziesiątkę. Małe klosze na świeczki to także funkcjonalne dodatki, których uroda najmocniej rozkwita w towarzystwie podstawek i kominków Yankee Candle.

Stosowane przy domowej aromaterapii i sprawdzające się w roli samodzielnych dekoracji. Malowane w tematyczne, na przykład świąteczne wzory lub wysadzane migoczącymi szkiełkami i kamykami. Każdy mały klosz na świeczki to osobne dzieło sztuki i dekor, który mocno przykuwa wzrok i na długo zapada w pamięć. Mały klosz na świece to także przydatny gadżet, którego funkcjonalną moc docenią wszyscy miłośnicy nastroju kreowanego przez elegancko stłumione światło zapalonych ciepłym płomieniem świec.

Mały klosz Yankee Candle jest dostosowany swoim rozmiarem do tematycznych propozycji linii – kominków czy zapachowych świec zamkniętych w odpowiednio wyprofilowanym szkle. Zarówno te propozycje, jak i przykłady innych, bardzo stylowych dekorów już teraz znaleźć można na wirtualnych półkach sklepu Goodies – najlepszego w sieci salonu designerskich dodatków i galerii funkcjonalnych gadżetów.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »