Winter Forest (mała podstawka) Expand

Winter Forest (mała podstawka)

Yankee Candle Yankee Candle

1317209

Nowy

Mała podstawka Winter Forest marki Yankee Candle na małe słoje z serii Classic.

Więcej szczegółów

Czym są małe podstawki?

Ponoć diabeł tkwi w szczegółach, a piękno najlepiej zamyka się w niewielkich formach. Dowodem na słuszność tych tez są małe podstawki Yankee Candle – urocze, wykonane z dbałością o każdy detal talerzyki, stworzone do nastrojowych aranżacji i doskonale prezentujące się w akompaniamencie zapalonej świecy przykrytej dekoracyjnym koszem.

Mała podstawka pod świece idealnie pasuje do niewielkich świec Yankee Candle oraz spełnia się w roli ekspozycji aromatycznych tea lightów. Przez wzgląd na ich bardzo dekoracyjną wymowę i precyzję wykonania – każda, mała podstawka Yankee Candle może sprawdzać się także jako samodzielny, codzienny dekor – przykuwający wzrok, skupiający uwagę, pięknie podkreślający aranżację wnętrza. Dodatkowo, prezentowane na wirtualnych półkach sklepu Goodies, bogato zdobione i okraszone bożonarodzeniowymi czy wielkanocnymi motywami małe podstawki pod świeczki pięknie prezentują się jako część składowa wyjątkowych, świątecznych kompozycji.

Przede wszystkim jednak, te bardzo trwałe akcesoria to funkcjonalne elementy, których użyteczność doceni każdy wielbiciel domowej aromaterapii. Mała podstawka pod świece szczelnie chroni delikatną powierzchnię blatów meblowych, separując je od ciepłego, rozgrzanego żywym płomieniem wosku. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszych funkcjonalnych dodatków, w ramach których ujęliśmy urokliwe, dekoracyjne i bardzo przydatne małe podstawki pod świece renomowanej firmy Yankee Candle.

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »