Blissful Autumn (Mały słoik) Expand

Blissful Autumn (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMBA

Nowy

Mały słój z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: zapach jesiennego powietrza, gruszki, śliwki, jabłka, imbir, goździki, cynamon oraz delikatne nuty drewna i żywicy.

Więcej szczegółów

O zapachu

Jesień to nie tylko słota, plucha i czas, w którym musimy pożegnać się z ulubionymi, kusymi, letnimi sukienkami! To także moment błogiego spokoju – coraz dłuższych wieczorów upływających w rytmie opadających z drzew, kolorowych liści. Jesień to zaproszenie do kontemplacji, a świeczka Blissful Autumn to cudownie pachnący, niebieskofioletowy wosk, w którym – za pomocą magii Yankee Candle – zatopiono zapach słodkich owoców dojrzewających w jesiennym ogrodzie i nuty eterycznego drewna. Całość tworzy mieszankę bardzo jesienną i jeszcze bardziej sprzyjającą wieczornemu odpoczynkowi!

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska Typowo jesienny zapach: jabłko, śliwki, gruszki, żywica. Aromat wosku jest bardzo, bardzo, bardzo słodki. Poza słodkością można w nim wyczuć także otulające nas ciepło, dlatego idealnie sprawdzi się na święta czy też w jesienne/zimowe wieczory. Jest dosyć intensywny i jak już wspomniałam naprawdę słodki, dlatego osoby nie przepadające za "lepiącymi" zapachami lepiej aby go unikały. Niemniej do mnie zapach przemawia w 100% i stwierdzam, że tak właśnie pachnie jesień. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Siulka Jesień zamknięta w wosku - coś pięknego! W Blissful Autumn mocno wyczuwalne są jabłka, jakby pieczone nad jesiennym ogniskiem, gorące i aromatyczne, oprócz tego czuję intensywne, głębokie nuty żywiczne, dodające zapachowi męskiego charakteru, co w całości kompozycji pięknie współgra i tworzy niesamowity zapachowy obraz jesieni namalowany aromatami. Strzał w dziesiątkę - ten zapach wkradł się do grona ulubieńców jesiennych i mocno walczył o pozycję lidera. // Katarzyna Rygał (siulka.pl)

Anna Blissful Autumn to zapach, w który śmiało możecie zaopatrzyć się na dłuugie, ponure wieczory, które nadejdą z końcem lata. Ciężko jest opisać kompozycję aromatów, po prostu pachnie dokładnie tak samo jak się nazywa. :-) // Ania (annaaaanna.blogspot.com)

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu z kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »