Black Cherry (Mały słoik) Expand

Black Cherry (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMBC

Nowy

Mały słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: czereśnia.

Więcej szczegółów

O zapachu

Czerwonoczarne, dojrzewające w promieniach wiosennego słońca zachwycają soczystą słodyczą i zapowiadają długie, letnie upały. Sezon na czereśnie zbiega się z pierwszymi, naprawdę słonecznymi dniami, które przełamywane są jeszcze wiosennym, orzeźwiającym wiatrem. Czas czereśni to najpiękniejszy okres w roku. A teraz – dzięki kompozycji Black Cherry – to okres, który może trwać przez 365 dni! Smakowite, zamknięte w naturalnym, nasyconym czerwienią wosku owoce to przepyszne delicje dla zmęczonego ciała i wypatrującej pierwszych promieni słońca duszy.

Obejrzyj wideo

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska I tak oto znalazłam mój drugi ukochany zapach Yankee Candle. Black Cherry jest genialny! To zapach czereśni. Jest intensywny i kojarzy mi się trochę z taką gumą balonową. Uwielbiam czereśnie więc to na pewno potęguje emocje związane z zapachem. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że ten aromat jest jednym z najlepszych, które testowałam dotychczas. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Agata Duziak Czy jest tu ktoś, kto nie lubi czereśni? Przysięgam - nie znam nikogo takiego. Ja mogłabym jeść te owoce na okrągło, bo poza tym, że są smaczne, cieszą moje oczy. Będąc dzieckiem chciałam mieć czereśniowe drzewko w swoim ogrodzie. Teraz, gdy już się takiego doczekałam, mogę delektować się czereśniami z "własnego chowu". :) Niestety tylko raz w roku. Aby jednak przypomnieć sobie smak, zapach i wygląd moich okrągłych koleżanek w inne pory roku, zapalam wosk Yankee Candle i gotowe. Ta mała tarteletka w 100% oddaje cudowny aromat tych ciemnych owoców i przywołuje letnie, ciepłe południa spędzone na drabinie pod gałęziami mojego drzewka. Jej zapach jest prawdziwy i bardzo apetyczny. // Agata Duziak (fragranceofbeauty.blogspot.com)

Patrycja Strzałkowska Tego zapachu długo opisywać nie trzeba gdyż nazwa mówi sama za siebie. Na pewno zapach jest bardzo i to bardzo intensywny, a są to słodkie i dojrzałe czereśnie. Pyszności! // Patrycja Strzałkowska (pasjapiekna.com)

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu z kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »