Baby Powder (Mały słoik) Expand

Baby Powder (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMBP

Nowy

Mały słój z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: puder dla niemowląt.

Więcej szczegółów

O zapachu

Zapach dziecięcego pudru jest świeży, czysty i niewinny. Jego aromat kojarzy się ściśle z poczuciem bezpieczeństwa i błogą beztroską – tak charakterystyczną dla czasu dzieciństwa, kiedy największe nawet problemy były bagatelizowane i zamieniane w powód do oddania się kolejnej zabawie. Świeca Baby Powder jest wspomnieniem tego niezwykłego czasu. Nasycony świeżymi, pudrowymi nutami wosk – już w chwilę po rozpaleniu knota – uwalnia od trosk, rozwesela, nakłania do oddania się radosnym grom i zabawom, przenosząc duszę w bezpieczny czas dziecięcej beztroski.

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska Jest to bardzo delikatny, lekko słodkawy zapach. Jego aromat od razu przywołuje na myśl dzieciństwo. Zapach kojarzy się z czystością i świeżością. Jest dosyć intensywny ale przy tym wcale nie duszący i subtelny. Ani trochę mnie nie rozczarował - tak jak sobie można wyobrazić zapach pudru dla niemowląt tak właśnie pachnie ten wosk. Idealny do sypialni. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Anna Baby Powder to aromat słodkiego, dziecięcego pudru, który przyjemnie otula pomieszczenie pudrową świeżością. Zapach koi i uspokaja - jest idealnie odwzorowany. Intensywny, ale nie nachalny...uwielbiam! // Ania (annaaaanna.blogspot.com)

Katarzyna Rygał Na zimno w tym wosku wyczuwałam głównie konwalię, natomiast kompozycja w pełnej krasie ujawniła się dopiero po odpaleniu kominka i faktycznie - puder dla dzieci jak babcię kocham! Spodziewałam się, że będzie to zapach raczej delikatny, ale wcale tak nie jest. Kompozycja może i jest subtelna, ale zapach po odpaleniu jest bardzo intensywny i nie polecam spalania wosku na raz w całości w małym pomieszczeniu, bo w moim niewielkim pokoiku zapach nie ma możliwości się rozprzestrzenić i staje się zbyt silny. Ogólnie Baby Powder spodobał mi się szalenie, ale muszę pamiętać, żeby następnym razem topić mniej niż 1/4 wosku na raz. // Katarzyna Rygał (siulka.pl)

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »