Clean Cotton (Mały słoik) Expand

Clean Cotton (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMCC

Nowy

Mały słój z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: świeże pranie, kwiaty oraz cytryna.

Więcej szczegółów

O zapachu

Jak opisać świeżość? Nawiązując do żywego, otulającego ciało w upalny dzień powietrza. Albo do prania suszącego się w promieniach słońca... Świeżość jest trudna do sprecyzowania, ale – na szczęście – można ją uchwycić i przenieść do domowego zacisza. Czysta, jeszcze wilgotna bawełna, z której utkano białe prześcieradła. Świeże pranie i odrobina przyjaznego wiatru – właśnie to zamknięte zostało w śnieżnobiałym wosku świecy Clean Cotton. Zapach przywodzi na myśl beztroskie czasy dzieciństwa – kojarzy się z wiekiem niewinności i zabawą upływającą w otoczeniu naturalnego, sielskiego pudru.

Obejrzyj wideo

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Siulka Clean Cotton - znajduje się w ścisłej czołówce mojego rankingu - idealny zapach czystego prania, intensywny - odświeża całe pomieszczenie, jakby dopiero rozwieszono w nim pranie - zdecydowanie polecam :) // Katarzyna Rygał (siulka.pl)

Ania Kocham zapach proszku do prania, a zapach świeżego, schnącego prania w ogrodzie kojarzy mi się z domem i wakacjami. Uważam, iż ten wosk jest kwintesencją świeżości i jestem przekonana, że Ty również go polubisz. :-) // Ania (annaaaanna.blogspot.com)

Agnieszka Bil-Jabłońska Poranne powietrze, lekki wiatr i połacie wypranej pościeli powiewającej uroczo na sznurkach wśród kwitnących drzew. Ten zapach to czystość i świeżość. Aromaty cytrynowego proszku do prania przeplatają się z wonią kwitnących białych kwiatów rozgrzanych promieniami słońca. Jestem zdecydowanie na tak! // Agnieszka Bil-Jabłońska (agowepetitki.blogspot.com)

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

paulainstyle
(5/5)

To jest zapach idealny! Połączenie świeżości ze wspomnieniami dzieciństwa - takich letnich wakacji, gdzie pranie suszy się na dworze a jego zapach niesie do domu letni wiatr. Tak właśnie pachnie czysty domu i beztroska. Nic dodać nic ująć.

Acne skin
(5/5)

Dzięki zapachowi prania pomieszczenia od razu zyskują na świeżości powietrza, przyjemniej spędza się tam czas. Jak nazwa wskazuje, jest to świeżo wyprane ubranie, pachnące delikatnym płynem do płukania oraz świeżością czystych ręczników czy pościeli połączone z letnim zapachem kwiatów i cytryny.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »