Garden Hideaway (Mały słoik) Expand

Garden Hideaway (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMGH

Nowy

Mały słój z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: kwiaty ogrodowe.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

46,00 zł

brutto

O zapachu

Tajemniczy ogród – ukryty gdzieś między wiejskim domkiem i sielankowymi polami – tylko na pierwszy rzut oka wydaje się być nieuporządkowany. W tajemniczym ogrodzie świat zamiera, a rzeczywistość rządzi się zupełnie nowymi, tylko sobie znanymi prawami. To tutaj mech zamienia się w przyjazny dywan, zielona trawa kłania się na nasz widok, a zasadzone przez niewidzialnego ogrodnika lwie paszcze, piwonie, konwalie i drobne groszki pachną jak najwytworniejsze perfumy. Garden Hideaway to esencja tajemniczego ogrodu – kompozycja pachnąca magicznymi kwiatami, mchem i zieloną trawą. Zniewalająca, uwodząca, ale wciąż nieodkryta...

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »