Kitchen Spice (Mały słoik) Expand

Kitchen Spice (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMKS

Nowy

Mały słój z aromatycznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: pomarańcza, goździki, imbir oraz cynamon.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

46,00 zł

brutto

O zapachu

Kuferek z kuchennymi przyprawami kryje w sobie wiele tajemnic. Inspirujących tajemnic, rzecz jasna! Te najpiękniejsze, najbardziej uwodzące i hipnotyzujące nuty zostały z niego cudem wykradzione, a następnie – odpowiednio zmieszane i zatopione w pełni naturalnym, ciemnoczerwonym wosku świecy Yankee Candle. Kompozycja Kitchen Spice to gotowa mieszanka, którą wykorzystać można podczas przygotowywania aromatycznego, grzanego wina i cudownego, domowego biszkoptu. Łączą się w niej nuty słodkiego olejku pomarańczowego, intensywnych goździków, ciepłego imbiru i świątecznego cynamonu – esencje przypraw kojarzących się z rodzinną celebracją i przytulnością domowej kuchni.

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowa Słodkie i przyprawy
Seria Classic
Wysokość 8,5 cm
Pojemność 104 g
Wydajność zapachu 25 - 40 godzin
Typ Mały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »