Loves Me Loves Me Not (Mały słoik) Expand

Loves Me Loves Me Not (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMLMLMN

Nowy

Mały słój z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: stokrotka.

Więcej szczegółów

O zapachu

„Kocha, nie kocha, kocha, nie kocha...” – to wyliczana w nieskończoność, dziecięca zabawa i wróżba, za pomocą której najprościej można sprawdzić, czy nasza miłość jest odwzajemniona. „Kocha, nie kocha” to także zjawiskowa propozycja od Yankee Candle, skrywająca w sobie moc pozytywnych, romantycznych wrażeń ukrytych w niewielkim, woskowym sercu. „Loves Me Loves Me Not” pachnie kalejdoskopem najczulszych, polnych kwiatów, nad którymi dumnie króluje biała, niewinna stokrotka – kochająca prawdziwie i wiernie.

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska Stokrotka - tylko ten zapach czuje po rozpaleniu wosku. Jest mocno kwiatowy ale świeży i nie duszący. Ten aromat poleciłabym na wiosnę, kiedy wszystko budzi się do życia. Głównie dla osób lubiących kwiatowe zapachy. Idealny do salonu, sypialni czy łazienki! :) // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Ania Loves Me Loves Me Not pachnie łąką w środku lata. Myślę, że każda z nas odrywała kiedyś płatki stokrotki i wyliczała w myślach "Kocha, nie kocha, kocha, nie kocha...kocha! ;-)". Ta tarteletka przywodzi na myśl właśnie takie chwile. // Ania (annaaaanna.blogspot.com)

Siulka Stokrotka na opakowaniu tego wosku nie znalazła się przypadkiem, ponieważ zapach ten zdecydowanie kojarzy się z nagrzaną słońcem łąką pełną tych ślicznych kwiatuszków. Bardzo prawdziwa i udana kompozycja, która idealnie oddaje zielony, świeży zapach stokrotek i ich łodyżek po zerwaniu. Kojarzy mi się z pleceniem wianków ze stokrotek w dzieciństwie. Śliczny, świeży zapach - bardzo go polubiłam :) // Katarzyna Rygał (siulka.pl)

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »