Midsummer's Night (Mały słoik) Expand

Midsummer's Night (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMMN

Nowy

Mały słój z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: piżmo, paczula, szałwia oraz drzewo machoniowe.

Więcej szczegółów

O zapachu

W zaczarowanym lesie, położonym gdzieś na granicy snu i jawy, jakieś cztery wieki temu rozegrała się brzemienna w skutkach historia, której fabułę nakreślały losy rzeczywistych i fantastycznych postaci – psotnego Puka, nieposłusznej Tytanii, zrozpaczonych kochanków Hermii i Lizandra. Wydarzenia te sumiennie spisał Mistrz Szekspir – tworząc komedię doskonałą, która do dziś bawi do łez. Hołdem dla Szekspirowskiego „Snu nocy letniej” i pomostem, który prowadzi zmysły wprost do tajemniczego, rządzonego przez elfy i duchy lasu jest Midsummer's Night – zjawiskowa kompozycja zbudowana w oparciu o wątki korzenne, elementy paczuli i dialogi rozgrywane między piżmem, szałwią i męską, mahoniową wodą kolońską.

Obejrzyj wideo

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska Zaczynamy od intensywnego i ciężkiego zapachu. Przyprawy korzenne, piżma, paczula, szałwia, machoniowa woda kolońska - moim zdaniem to nie jest dobre połączenie. Jedyne co czuję w tym zapachu to machoniowa woda kolońska, która jest bardzo dusząca. Aromat spodoba się osobom lubiącym naprawdę "mocne", intensywne zapachy. Mi osobiście nie przypadł do gustu (patrząc na obrazek spodziewałam się czegoś zupełnie innego), jednak nie należy go całkowicie skreślać. To jest tak jak z perfumami. Jedni wolą słodkie, inni kwiatowe a jeszcze inni ciężkie zapachy. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Siulka Bardzo głęboki, męski zapach, który świetnie rozprzestrzenia się nawet na dużych powierzchniach. Kompozycja typowo męskich nut przypraw korzennych, piżma, paczuli, szałwi oraz mahoniowej wody kolońskiej tworzy piękny i nasycony aromat, który niezmiernie przypadł mi do gustu. Według producenta należy do zapachów świeżych, ale moim zdaniem ta świeżość jest przyprawiona ciepłem silnego, męskiego ramienia. Zajmuje pozycję wśród moich ulubieńców. // Katarzyna Rygał (siulka.pl)

Żaneta Serocka Midsummer's Night nie kojarzy mi się ze snem, o nie. To zapach seksownego mężczyzny. Eleganckiego i zadbanego.Opis "łączący w sobie zapach przypraw korzennych, piżma, paczuli, szałwi oraz mahoniowej wody kolońskiej" idealnie go charakteryzuje. Wąchając go czuję jakbym chwilę wcześniej pożegnała się z przystojnym Panem, za którym ciągnie się charakterystyczna woń jego perfum. Który dopiero co wyszedł a już pragnę by wrócił. Sen nocy letniej to mój ulubieniec z tego zestawu. // Żaneta Serocka (cytruska87.blogspot.com)

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »