Mango Peach Salsa (Mały słoik) Expand

Mango Peach Salsa (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMMPS

Nowy

Mały słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: mango, brzoskwinia oraz różowy pieprz.

Więcej szczegółów

O zapachu

Namiętna salsa – jak żaden inny taniec – zbliża do siebie partnerów. Jej ciepły, energetyczny rytm na długo zostaje w głowie i wprowadza ciało w przyjazne drżenie. Najpiękniejsza i najbardziej pobudzająca salsa to oczywiście ta, którą tańczymy w rajskich okolicznościach przyrody – na egzotycznej plaży, otoczonej zapachem słodkich owoców i bujanej rytmem hipnotyzujących fal. Mango Peach Salsa to namiętny, południowy taniec, w którym spotykają się intensywne nuty soczystego mango i dojrzewającej w słońcu brzoskwini. Rytm wyznaczają orzeźwiające cytrusy, ciepły imbir i rozbudzający zmysły, różowy pieprz – doskonale podkreślające każdy ruch rozpalonego płomienia tej namiętnie pomarańczowej świecy.

Obejrzyj wideo

Poznaj opinie popularnej blogerki!

Paula Jagodzińska To dopiero jest owocowa, egzotyczna bomba!!! Mango, brzoskwinia, imbir, różowy pieprz - jednym słowem mieszanka wybuchowa. Zapach ten przywołuje na myśl lato, wakacje, drinki i soczyste soki z owoców. Jest bardzo świeży i owocowy. Jest także bardzo intensywny ale dzięki temu pragniemy przenieść się np. na Hawaje! Polecam do salonu, na korytarz czy łazienki. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »