Nature's Paintbrush (Mały słoik) Expand

Nature's Paintbrush (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMNP

Nowy

Mały słój z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: nuty drzewne, piżmo, wanilia oraz cynamon.

Więcej szczegółów

O zapachu

Najpiękniejsze obrazy to te, które malowane są pędzlem natury. Uroda kwitnącej łąki czy pachnącego lasu jest niemożliwa do skopiowania – nie da się jej przedstawić ani w formie malarskiego płótna, ani w konwencji artystycznego zdjęcia. Można natomiast schwytać i sprawnie wymieszać najpiękniejsze, naturalne aromaty – mocnej wanilii, słodkiego, cukrowego karmelu, gałki muszkatołowej i świątecznego cynamonu. To właśnie te nuty zamknięte zostały w rudym wosku świecy Nature's Paintbrush, która swoim kojącym aromatem rysuje w powietrzu piękny, jesienny, bardzo przytulny krajobraz.

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Agata Podobnie jak November Rain należy on do męskich aromatów. Nature's Paintbrush to zapach świeży, delikatny i nieduszący. Wyczuwalne są w nim również korzenne aromaty - wanilia i cynamon, co fajne - nie wysuwają się one na pierwszy plan dzięki czemu nie powodują, że zapach staje się ciężki. // Agata (april-station.blogspot.com)

Natalia Wesołek Nature's Paintbrush sprawia, iż przenoszę się do parku pełnego wilgotnych, żółtych liści. Jest to typowy jesienny zapach z domieszką piżma, który dodaje całości uroku. Zapach ten stał się jednym z moich ulubionych. // Natalia Wesołek (kanapowicz.blogspot.com)

Siulka Piękny, ciepły i męski zapach. Chyba mi naprawdę bardzo "chłopa" brakuje, bo ostatnio każdy męski zapach zyskuje moją aprobatę. No ale ten zapach naprawdę cudny jest :) // Katarzyna Rygał (siulka.pl)

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »