Strawberry Buttercream (Mały słoik) Expand

Strawberry Buttercream (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMSBU

Nowy

Mały słój z aromatycznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: truskawka, bita śmietana.

Więcej szczegółów

O zapachu

Świeże truskawki zatopione w toni słodkiej, bitej śmietany – to klasyka cukiernictwa i deser, który nigdy się nie nudzi! Niestety, to także smakołyk bardzo sezonowy – dostępny jedynie przez kilka, wiosennych i letnich chwil. Na szczęście istnieje sposób, aby smak bitej śmietany wymieszanej z truskawkami zatrzymać na dłużej. Jest też sposób na to, żeby aromat tej wyjątkowej delicji towarzyszył nam na co dzień! Bo Strawberry Buttercream – zbudowana z naturalnego wosku świeca Yankee Candle – to wonny pucharek, w którego wnętrzu skrywa się aromat świeżych truskawek zwieńczonych kleksem z prawdziwej bitej śmietany.

Obejrzyj wideo

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska Czy może być coś pyszniejszego niż truskawki w bitej śmietanie? Wyobraźcie sobie że przed Wami stoi pucharek z nimi a na wierzchu.... cała masa bitej śmietany. Właśnie taki aromat możemy poczuć po rozpaleniu wosku - głównie zapach bitej śmietany. Niestety truskawki zostały gdzieś ukryte i ja za bardzo ich nie czuję. Zapach jest jednak dosyć przyjemny, delikatny i baaardzo słodki. To takie ciasteczko z bitą śmietaną. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Anna Marcinkiewicz Strawberry Buttercream bardzo mi się spodobał. Posiada delikatną i zmysłową truskawkową nutę, w której bez wahania można się zakochać. Dodatkowo pachnie wanilią połączoną z cukrem. Jedyną wadą jaką tutaj widzę jest mało intensywny zapach, który mógłby być mocniejszy. // Anna Marcinkiewicz (gabusiek.blogspot.com)

Ania Strawberry Buttercream pachnie tak jak smakuje - wyśmienicie! :-) Świeże truskawki przykryte grubą warstwą bitej śmietany to deser, który zapowiada wakacje. Może dlatego tak wszystkich urzeka? :-) // Ania (annaaaanna.blogspot.com)

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaSłodkie i przyprawy
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »