True Rose (Mały słoik) Expand

True Rose (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMTR

Nowy

Mały słój z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: pąsowa róża.

Więcej szczegółów

O zapachu

Mocny, różany olejek przez wieki uznawano za dobro luksusowe – przeznaczone jedynie dla najzamożniejszych, koronowanych głów. Według legend i podań – dawne księżniczki używały różanej esencji jak wszechstronnego balsamu: cudownie działającego na ciało, kojącego zmysły i... pomocnego w sercowych podbojach! Róże dzisiaj to wciąż synonim najwyższej klasy! Skrupulatnie wybrane pąki tych klasycznie pięknych kwiatów zostały zebrane i zamienione w cenne krople mocnego olejku. Ten natomiast wypełnił woskowe serce True Rose – świecy, której cudowny zapach przypomina romantyczną przechadzkę po pełnym różanych krzewów, królewskim ogrodzie.

Obejrzyj wideo

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska Chciałabym napisać coś więcej o tym zapachu aniżeli to, że jest to zapach róży zerwanej prosto z ogrodu, że jest kwiatowy i gorzki, jednak to wszystko co mi przychodzi do głowy. Zapach nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jest ładny, ale nie powalił mnie na kolana. Może to też kwestia tego, że zapach róży znam na pamięć (w ogrodzie mamy kilka odmian, które zawsze latem pięknie kwitną). Zapach idealny dla osób które nie chcą przesadzać z intensywnością i oryginalnością zapachów w domu. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Siulka Klasyk wśród zapachów - True Rose jest tak zaskakująco prawdziwy, że wchodząc do pokoju spodziewałoby się zastać tam ogromny bukiet róż. Zapach jest intensywny, bardzo dobrze skomponowany - oddaje zapach płatków róży praktycznie stuprocentowo - i nie bez przyczyny piszę "płatków", bo nie jest to taki udawany różany zapach z jakim spotykamy się nieraz w kosmetykach i odświeżaczach powietrza. Posiada w sobie zarówno słodycz różanego nektaru jak i świeżą, zieloną nutę, która pojawia się gdy oderwiemy płatek od kwiatu. Wiem, że nie wszyscy są fanami zapachu róży - dla mnie w zbyt dużej ilości również jest nie do przyjęcia, bo zazwyczaj spotykam się z pseudoróżanymi kompozycjami, jednak w tym przypadku jest inaczej. Taką różę to ja lubię! // Katarzyna Rygał (siulka.pl)

Żaneta Serocka True Rose idealnie oddaje zapach świeżo ściętych róż. Piękne czerwone kwiaty podarowane ukochanej osobie są symbolem miłości. Tak i ten zapach kojarzy się z uczuciem. Później trochę się zmienia w różany ogród i przybiera na sile. Jest mocno skoncentrowany. 1/3 wosku palona w kominku zapachem wypełnia całe pomieszczenie i snuje się dalej przez dziurkę od klucza. Wielbicielki tych kwiatów będą zachwycone. // Żaneta Serocka (cytruska87.blogspot.com)

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »