Turquoise Sky (Mały słoik) Expand

Turquoise Sky (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMTS

Nowy

Mały słój z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: morska trawa, świeża bryza oraz piżmo.

Więcej szczegółów

O zapachu

Cudownie niebieski wosk Turquoise Sky kryje w sobie całe połacie aromaterapeutycznej magii. Zapach unoszący się z rozpalonej świecy można sobie jednak wyobrazić! Wystarczy ułożyć się wygodnie, zamknąć oczy i przenieść umysł do zjawiskowego, rajskiego zakątka – na egzotyczną wyspę, gdzie powietrze wypełnione jest świeżością oceanicznej bryzy. Chłodny wiatr niesie ze sobą różne aromaty – między innymi niedawno muśniętej, morskiej trawy i piżma skradzionego od wyspiarskiego perfumiarza. Tak właśnie pachnie raj. A dokładniej – bajeczny, egzotyczny poemat, zatopiony w niebieskim wosku świecy Turquoise Sky!

Obejrzyj wideo

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska Świeża bryza, morska trawa, piżma - kojarzy Wam się z czymś? Bingo! Odświeżacz do powietrza. Aromat idealny do łazienki. Nie polecałabym go palić w pokoju, w którym śpimy czy przebywamy, ale na odświeżenie nieprzyjemnych zapachów jest jak najbardziej OK. Aromat, mnie nie zachwycił, ale nie był też zły. Bardzo intensywny, trochę ciężki ale dobrze pochłania "inne" zapachy. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Natalia Wesołek Wosk ten zachwycił nie tylko mnie, ale i moją rodzinę. Turquoise Sky przenosi nas na piaszczystą plażę. Podczas palenia uwalnia się piękny, intensywny zapach piżma. Aromat jest bardzo orzeźwiający. Niektórym może kojarzyć się z odświeżaczem powietrza. Świeża bryza i morska trawa sprawdzi się także w zimowe wieczory. Polecam osobom, które pragną pobudzenia oraz otulenia świeżym aromatem. // Natalia Wesołek (kanapowicz.blogspot.com)

Siulka Zapach, który dołączył do grona ulubieńców, ponieważ niesie delikatnie męską nutę - tak, tak - zawiera piżmo. Właściwie z niebem to mi się jakoś nie kojarzy. Raczej z wieczornym spacerem po plaży w świetle księżyca, w ciepłą letnią noc... Mmm... rozmarzyłam się ;) Kompozycja perfumowa, nasycona i pięknie wypełniająca pomieszczenie. Na dzień odrobinę zbyt ciężka, ale na wieczór - idealna! // Katarzyna Rygał (siulka.pl)

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »