Wedding Day (Mały słoik) Expand

Wedding Day (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMWD

Nowy

Mały słój z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: mieszanka kwiatowa, mieszanka owocowa.

Więcej szczegółów

O zapachu

Najpierw długie przygotowania upływające na wyborze odpowiedniego menu, zaproszeniu gości i znalezieniu tej jednej, jedynej, najcudowniejszej białej sukni. Potem – pobudzające zdenerwowanie, moment niepewności, cudowne „TAK!” i wielkie szczęście, którym zarażamy wszystkich, zgromadzonych na uroczystości bliskich. Dzień ślubu to magia miłości i moc łez wzruszenia. To także zapach – kwiatowy, odświeżający, na zawsze kojarzący się z wyjątkowością chwili, kiedy dwoje ludzi przyrzeka być ze sobą „na dobre i na złe”. Tych cudowności nie da się opisać słowami. Można je jednak poczuć – zanurzając się w kompozycji białych kwiatów i słodkich owoców zamkniętych w wosku świecy Wedding Day.

Obejrzyj wideo

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska Na zapach składają się białe kwiaty z lekko wyczuwalną nutką owoców. Jak dla mnie połączenie jest poprawne - nie powaliło mnie na kolana. Po tej nazwie spodziewałam się czegoś extra - zapachu, który przeniesie nas w "inny świat". Co prawda zapach jest przytulny, delikatny i nie duszący, jednak mi osobiście zapach nie przypadł zbytnio do gustu. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Natalia Wesołek Otula mnie swym delikatnym i subtelnym zapachem. Wedding Day trafia na listę moich ulubionych aromatów. Wyczuwam w nim bukiet róż. Niestety owoce są niewyczuwalne. Jest to wosk słodki, ciepły a także elegancki, ponieważ kojarzy mi się z drogimi perfumami. Dzień ślubu to jak najbardziej trafiona nazwa. Chciałabym, aby ten zapach otaczał mnie w tak ważnym dniu. // Natalia Wesołek (kanapowicz.blogspot.com)

Siulka Wedding Day to zapach, wobec którego mam nieco mieszane uczucia. Z jednej strony jak najbardziej przemawiają do mnie nuty kwiatowe, jednak z drugiej - ma w sobie odrobinę za dużo słodyczy, która niebezpiecznie balansuje na granicy mdłego aromatu miodu, za którym nie przepadam. Słodkość którą oferuje Wedding Day jest z rodzaju tych ciepłych, natomiast zapach, który towarzyszyłby mi w dniu ślubu z pewnością byłby bardziej świeży i niewinny. Tutaj jest mocno kwiatowo i zbyt słodko jak dla mnie, więc faworytem nie został, aczkolwiek myślę, że ten zapach może się podobać i sama też jeszcze do niego wrócę. // Katarzyna Rygał (siulka.pl)

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »