White Gardenia (Mały słoik) Expand

White Gardenia (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMWG

Nowy

Mały słój z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: gardenia.

Więcej szczegółów

O zapachu

Biała gardenia to kwiat królewski – uwodzący swoimi ulotnymi nektarami i kojący zmysły subtelnym aromatem. Zapach gardenii przez wieki próbowano schwytać, złapać, zamknąć... Wreszcie się udało, bo White Gardenia to garść najcudowniejszych pąków, które za sprawą tajemniczej magii zaklęte zostały do postaci jasnego wosku. Świeca kusi i uwodzi w jedynie sobie znany, bardzo subtelny sposób. Jej aromat pozwala się odprężyć i zaznać błogiego relaksu, a zwykły odpoczynek zamienia w słodkie lenistwo i cudowny sen sączący się pod baldachimem iście królewskiego łoża.

Obejrzyj wideo

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska To nic innego jak zapach białego kwiatu gardenii. Zapach jest typowo kwiatowy, ale jeżeli mieliście styczność z tą rośliną to wiecie, że zapach jest piękny. Aromat idealny na dzień, do pokoju w którym przebywacie, do salonu, kuchni. Zapach jest bardzo spokojny i delikatny, nie dusi i przenosi nas do pięknego, kwitnącego ogrodu. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Agata Duziak White Gardenia to wosk, którego zapach nie jest wzbogacany innymi aromatami, poza jednym - kwiecistym. Mój nos nie bardzo go polubił, bo jak już wspominałam - nie odnajduję się wśród nut kwiatowych. Nie jest to jednak zapach, którego porównałabym z tradycyjnymi, znanymi. Ma w sobie coś tajemniczego, nowego. Coś, co na pewno spodoba się wielu osobom. Jest słodki, intensywny i na szczęście - odpowiednio wyważony. // Agata Duziak (fragranceofbeauty.blogspot.com)

Natalia Wesołek White Gardenia to piękny zapach kwiatowy. Jest to aromat słodki i intensywny, ale nie duszący. Wosk ma subtelny aromat, który otula zmysły. Bardzo lubię palić ten produkt, ponieważ jest bardzo kobiecy i świeży, a jednocześnie delikatny. Zapach przenosi nas do ogrodu pełnego kwiatów. // Natalia Wesołek (kanapowicz.blogspot.com)

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »