Waikiki Melon (Mały słoik) Expand

Waikiki Melon (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMWM

Nowy

Mały słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: soczyste melony, pomarańcza.

Więcej szczegółów

O zapachu

Waikiki to rajska, najbardziej znana plaża egzotycznego Honolulu. To tam fale są najbardziej krystaliczne, słońce najcieplejsze, a kwiatowe wieńce noszone na szyi – pachnące w najbardziej słodki sposób. Spacer po Waikiki nie jest marszem, ale tańcem odbywającym się w rytm hula. Wakacje na Waikiki to nie urlop, a spotkanie z rajem, który pachnie melonami i sokiem świeżo wyciśniętym ze słodkich, dojrzewających w południowym słońcu pomarańczy. Zapach wypoczynku na tej rajskiej plaży kondensuje w sobie świeca Waikiki Melon – uwodząca aromatem egzotyki i otulająca ciało słodyczą tropikalnych specjałów.

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Paula Jagodzińska Jest to mieszanka pomarańczy z melonem. Jest owocowy i delikatny (nie jest za bardzo intensywny). Jego aromat (podobnie jak zapach powyższego wosku) od razu przywołuje wakacje i drinki z palemką (dosłownie!). Polecam szczególnie jeżeli komuś tęskno za letnim słońcem. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Patrycja Strzałkowska Tego wosku nawet nie trzeba palić, żeby poczuć jego niesamowicie intensywny zapach. Jest bardzo owocowy i strasznie mi się podoba. Pachnie świeżym, słodkim i soczystym melonem. Od razu robię się głodna i mam ochotę na owoce! // Patrycja Strzałkowska (pasjapiekna.com)

Ania Waikiki Melon pachnie jak mieszkanka egzotycznych owoców i za to go uwielbiam. Niestety moim zdaniem jest dość nietrwały i szybko wietrzeje. // Ania (annaaaanna.blogspot.com)

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »