Wild Passion Fruit (Mały słoik) Expand

Wild Passion Fruit (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMWPF

Nowy

Mały słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: passiflora (marakuja), melon oraz mandarynka.

Więcej szczegółów

O zapachu

Mały słoik, w którego wnętrzu zamknięto ogromną ilość pasji – zarówno tej dosłownej, jak i rozumianej w metaforyczny sposób. Świeca zbudowana w oparciu o mieszankę soków wyciśniętych ze świeżych, tropikalnych owoców. W tym egzotycznym koktajlu spotyka się słoneczny melon, dojrzała mandarynka i soczysta marakuja, nazywana także pasją! Miszmasz doskonały, egzotyczny i otulający powiewem ciepłych wakacji spędzanych na dalekiej wyspie. Po prostu Wild Passion Fruit – nasączona naturalnymi, owocowymi ekstraktami świeca stworzona z pasji i dla pasji!

Obejrzyj wideo

Poznaj opinie popularnej blogerki!

Paula Jagodzińska Na początku wąchając zapakowany wosk miałam wrażenie, że to taki zapach z odświeżacza do powietrza. Po rozpaleniu okazało się jednak, że to delikatny, świeży owocowy zapach z nutką kwasku. Czuć w nim zielone jabłuszko i limonkę. Na pewno spodoba się osobom lubiącym świeże, owocowe zapachy. Kojarzy mi się z wakacjami w ciepłych krajach. W dodatku rozpalony wosk ma słodki limonkowy kolor :) Owoc pasji skradł moje serce. // Paula Jagodzińska (beauty-fashion-shopping.blogspot.com)

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »