Lake Sunset (Mały słoik) Expand

Lake Sunset (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMLS

Nowy

Mały słój z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: ozon, drewno oraz ananas.

Więcej szczegółów

O zapachu

Ten zapach pobudza wyobraźnię i rozpala wspomnienia do czerwoności. A dokładniej – przenosi nas na wakacyjne, przyjeziorne plaże, gdzie życie toczy się innym, rozleniwionym rytmem, a świat smakuje cudownie słodko. Lake Sunset to esencja wieczoru spędzanego na położonym nad brzegiem jeziora molo. Zamknięty w wosku aromat bursztynu komponuje się w idealnych proporcjach z zapachem świeżego powietrza, dzięki czemu – już po kilku minutach od zapalenia świecy – przenosimy „Zachód słońca nad jeziorem” do wnętrz własnego salonu czy do zakamarków prywatnej sypialni.

Obejrzyj wideo

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Agata Tak, to właśnie Lake Sunset skradł moje serce. Ciepły, przyjemny i delikatny aromat. Słodkie kwiaty i letnie, ciepłe powietrze. Zapach jest wybitnie wakacyjny i cudownie relaksuje, zwłaszcza w szare, deszczowe dni :) Uwielbiam! // Agata (april-station.blogspot.com)

Natalia Wesołek Lake Sunset to piękny zapach z serii jesiennej, dzięki któremu możemy przenieść się do wakacyjnych wieczorów spędzonych nad jeziorem. Jest to słodki aromat, ale nie duszący, dosyć świeży i jednocześnie kwiatowy. Woń utrzymuje się długo w pomieszczeniu. Wosk Lake Sunset pachnie tak ładnie, że mogłabym mieć takie perfumy. Jest to zapach kobiecy, ale mężczyznom także się spodoba. // Natalia Wesołek (kanapowicz.blogspot.com)

Siulka Zapach również zaliczony przez producenta do świeżych, jednak tutaj świeżość z kolei przełamana jest delikatną słodyczą. Nie wiem czy tak pachnie zachód słońca nad jeziorem, ale gdyby tak było to wcale bym się nie obraziła ;). Jest to kompozycja, w której wyczuwam przyjemną nutę piżma - nieprzesadzoną, taką w sam raz, do tego jakby odrobina wanilii, trochę świeżych kwiatów i coś, co określiłabym jako nutę wodną - chyba w niej kryje się sekret głębi tego aromatycznego jeziora. Lake Sunset jest jednocześnie ciepły i świeży - zauważyłam, że Yankee Candle specjalizuje się w takich nieoczekiwanych połączeniach. Jest z pewnością delikatniejszy niż bardzo męski i głęboki Midsummer's Night, ale również bardzo trwały. Kolejny wosk do którego z pewnością powrócę. // Katarzyna Rygał (siulka.pl)

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »