November Rain (Mały słoik) Expand

November Rain (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMNR

Nowy

Mały słój z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: drzewo cedrowe, szałwia, cytrusy oraz bursztyn.

Więcej szczegółów

O zapachu

Jesienna pogoda ma to do siebie, że wzbudza skrajne emocje. Jedni z nas uwielbiają coraz dłuższe wieczory i kapryśne mżawki, a inni – wprost nienawidzą pluchy i słoty. Z Yankee Candle nawet najbardziej grymaśna, jesienna aura stanie się przyjemna i przyjazna. A dokładniej – pachnąca ożywczym ozonem, ciepłym bursztynem i różnokolorowymi liśćmi, czyli wszystkim tym, co w listopadzie jest najpiękniejsze! Takie właśnie aromaty – wodniste, ale przytulne zarazem – zostały zamknięte w wosku świecy November Rain, która miarowym ogniem ociepla wizję zbliżających się przymrozków, przyjemnie otula niekonwencjonalną kompozycją i odgania wszystkie, jesienne złe myśli i podłe nastroje!

Poznaj opinie popularnych blogerek!

Natalia Mocha Bardzo orzeźwiający i męski zapach, przez swoją intensywność nadający się idealnie do łazienki. Zapach jest bardzo świeży, lekki, ale tak jak wspomniałam - bardzo intensywny. Nazwa myślę, że bardzo adekwatna. November Rain, np w postaci świecy, śmiało można podarować mężczyźnie w prezencie :) // Natalia Mocha (fashionfromsh.blogspot.com)

Natalia Wesołek November Rain to zapach, który pokochałam. Pachnie on chłodnym powietrzem oraz deszczem. Przypomina mi spacer w jesienną pogodę po parku. Przede wszystkim jest świeży, intensywny ale nieduszący. Aromat utrzymuje się długo w pomieszczeniu. Zapach przypomina męskie perfumy, wyczuwam w nim także cytryny. Jest to jeden z moich ulubionych wosków. // Natalia Wesołek (kanapowicz.blogspot.com)

Siulka Bezkonkurencyjny faworyt wśród wosków z całej kolekcji Q3 2013. Piękny, głęboki zapach, który rzeczywiście przywodzi na myśl przechadzanie się pod parasolem po moknącym od deszczu parku, złote liście ukraszone kroplami, delikatną mgłę unoszącą się nad ziemią... Zaliczam go do grupy zapachów, które lubię nazywać "męskimi" - posiadają one bardzo charakterystyczne nuty, które kojarzę właśnie z męskimi perfumami. November Rain jest moim dotychczasowym jesiennym ulubieńcem - ma mocną pozycję lidera. // Katarzyna Rygał (siulka.pl)

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »