Season of Peace (Mały słoik) Expand

Season of Peace (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMSOP

Nowy

Mały słój z okolicznościowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: bergamotka, mięta pieprzowa, patchoula oraz drzewo cedrowe.

Więcej szczegółów

O zapachu

Zima zapowiada się przekornie. A przynajmniej – zima w towarzystwie Yankee Candle. Specjaliści od aromaterapii w domowym wydaniu (jak co sezon zresztą) fundują nam moc świątecznych doznań. W tym roku królują mieszanki cynamonu, karmelu i innych słodkości oraz... powiew wyróżniającej się na tle tradycyjnych propozycji świeżości! Mowa oczywiście o białej świecy Season Of Peace, która – dzięki zamkniętej w jej wosku mieszance bergamotki, mięty pieprzowej, aromatu drzewa cedrowego i paczuli – jawi się jako bardzo intensywny, mroźny pocałunek i sposób na pobudzenie ciała i ducha po okresie świątecznego lenistwa.

Obejrzyj wideo

Poznaj opinie popularnej blogerki!

Siulka Jeżeli ktoś zapytałby mnie jak pachnie w moim domu przedświąteczna atmosfera, to bez wahania podałabym mu ten wosk! Jego zapach jest dla mnie odzwierciedleniem czasu przedświątecznych porządków w moim domu, ponieważ niesamowicie przypomina mi żywiczny zapach środków do polerowania drewnianych mebli. Z pewnością nie należy do "oklepanych" (ale ja je uwielbiam!) jedzeniowych zapachów świątecznych - uważam, że to świetna wariacja aromatyczna na temat świąt i za to przyznaję mu dużego plusa. Wosk na zimno ma zapach bardzo intensywny, ale po stopieniu łagodnieje - jest dobrze wyczuwalny, ale nie nachalny. Przyznaję, że to mój faworyt z kolekcji Q4 na rok 2013. // Katarzyna Rygał (siulka.pl)

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOkolicznościowe
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »