Apple & Pine Needle (Mały słoik) Expand

Apple & Pine Needle (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMAPN

Nowy

Mały słój z okolicznościowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: sosna, cyprys, cedr oraz słodkie jabłko.

Więcej szczegółów

O zapachu

Kiedy w powietrzu unosi się zapach dekoracyjnych, dojrzałych, cudownie słodkich jabłek i aromat sosnowych igiełek – to najbardziej dobitny znak, że święta zbliżają się wielkimi krokami. Wraz z bożonarodzeniowymi celebracjami nadchodzi też dobry nastrój, rodzinny klimat i moc prezentów. Aby zatrzymać na dłużej ten szczęśliwy czas – warto zaufać talentowi specjalistów od aromaterapii i zafundować sobie relaksującą sesję z kompozycją Apple & Pine Needle. W małym słoju od Yankee Candle ukryto potężną dawkę świątecznego szczęścia i moc bożonarodzeniowych aromatów spod znaku dojrzałych jabłek i prawdziwej choinki – a więc garść zapachów wprowadzających w wyjątkowy, magiczny i podniosły nastrój.

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOkolicznościowe
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »