Christmas Eve (Mały słoik) Expand

Christmas Eve (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMCE

Nowy

Mały słój z okolicznościowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: słodkie śliwki, owoce kandyzowane.

Więcej szczegółów

O zapachu

Masz dość czekania na pierwszą gwiazdkę? Marzysz o tym, żeby już teraz dobrać się do pakunków rozłożonych pod strojnie udekorowaną choinką i spróbować wszystkich, wigilijnych pyszności? Zafunduj sobie zapachową teleportację i zaproś do domu zapach zawierający całą magię rodzinnego, szczęśliwego Bożego Narodzenia! Christmas Eve to mieszanka suszonych śliwek i słodkich, obsypanych cukrem owoców kandyzowanych, a więc składników grających pierwsze skrzypce w każdym, wyjątkowym, wigilijnym menu. W niewielkim słoiku od Yankee Candle aromaty świątecznych owoców mieszają się ze sobą tworząc wyjątkowy deser, którego wodzący zmysły na pokuszenie zapach umili chwile czekania na pierwszą gwiazdkę.

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOkolicznościowe
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »