Lovely Kiku (Mały słoik) Expand

Lovely Kiku (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMLK

Nowy

Mały słój z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: chryzantemy, kwitnąca wiśnia, wanilia.

Więcej szczegółów

O zapachu

Wszystko wskazuje na to, że wiosna z Yankee Candle będzie upływać pod znakiem orientalno-kwiatowych kompozycji. A dokładniej – kompozycji pachnących jak perfumeryjne, odświeżające mgiełki i odkrywających przed nami aromatyczne dziedzictwo dalekiej Azji. Dowodem na to jest Lovely Kiku – kompozycja zamknięta w fioletowym wosku, uformowana na kształt uroczego, małego słoika i zawierająca w sobie nuty wydobyte z samego serca kwiatów wiśni i azjatyckiej chryzantemy. Doprawiona ciepłą wanilią mieszanka delikatnie wibruje w powietrzu i wypełnia dom pozytywną atmosferą.

Obejrzyj wideo

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Chelsea Lena
(5/5)

Lovely Kiku ma bardzo przyjemny, kwiatowy zapach, który z pewnością każdej osobie przypadnie do gustu. Świeca wytwarza niezwykle intensywny i długo utrzymujący się w pomieszczeniu zapach, który kojarzy mi się bardziej z bzem niż chryzantemami. Polecam!

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »