Under the Palms (Mały słoik) Expand

Under the Palms (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMUTP

Nowy

Mały słój z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: trawa morska, liście palmowe, kokos.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

46,00 zł

brutto

O zapachu

Oto zapowiedź idealnych wakacji – słonecznych, tropikalnych, bardzo intensywnych i pachnących egzotyką. Mały słoik Under the Palm kryje w sobie wszystko to, czego oczekujemy od odpoczynku idealnego. W zielonym, w pełni naturalnym wosku znajdziemy orzeźwiającą bryzę, nuty zielonej trawy morskiej, delikatny i bardzo odżywczy olejek palmowy. Intensywny, energetyzujący miszmasz zamyka nuta słodyczy – esencja wydobyta z samego serca orzechów kokosowych. Wszystko to składa się na słoneczny i bardzo tropikalny aromat, dzięki któremu już teraz możemy zafundować sobie przedsmak zbliżającego się wielkimi krokami lata.

Obejrzyj wideo

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowa Rześkie
Seria Classic
Wysokość 8,5 cm
Pojemność 104 g
Wydajność zapachu 25 - 40 godzin
Typ Mały słoik

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »