Under the Palms (Mały słoik) Expand

Black Plum Blossom (Mały słoik)

Yankee Candle Yankee Candle

YSMBPB

Nowy

Mały słój z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: kwiat czarnej śliwki, wanilia.

Więcej szczegółów

O zapachu

Bardzo kobieca, nietuzinkowa, odświeżająca i – jednocześnie – uwodząca subtelną słodyczą. Niecodzienna propozycja od Yankee Candle to wspaniała alternatywa dla typowo letnich, tropikalnych czy pachnących morską bryzą zapachów. W Black Plum Blossom mieszają się nuty zebrane z różowych kwiatów śliwy, elementy przywodzące na myśl słodką wanilię i akordy białego piżma. Całość jest perfumeryjna, elegancka i radosna. Zamknięta w bardzo intensywnym, ciemnofioletowym wosku małej świecy kompozycja świetnie sprawdzi się w upalne dni. Mały lampion, palący się nawet do 40 godzin, uwalnia stopniowo ze swojego wnętrza harmoniczny, tonizujący, doskonale zbudowany i cudownie rozwijający się zapach, który kojarzy się z przyjemnie chłodnymi wieczorami – dającymi tak potrzebne ukojenie po dniu spędzonym w deszczu parzących promieni słonecznych.

Obejrzyj wideo

Czym są małe słoje z serii Classic?

Niewielkie gabaryty połączone z ogromną funkcjonalnością! Małe słoiki Yankee Candle to wielka moc zamknięta w niedużej, bo wysokiej na 8.5 centymetra formie. Świece wykonane są z jedynie naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia wosków, wzbogaconych mocnymi ekstraktami tworzącymi prawdziwie perfumeryjne, aromaterapeutyczne esencje. Zapach ulatniający się ze świecy jest niezwykle intensywny i trwały – wyczuwalny nawet przez kilka dni. Każdy mały słoik Yankee Candle posiada specjalistyczny, ręcznie prostowany i doskonale ulokowany knot, który zapewnia, że świeca pali się miarowym ogniem od 25 do 40 godzin.

Czego potrzebuje oprócz świecy?

  • Nożyczki do przycinania knota (wbrew pozorom zbędny gadżet, lecz w praktyce ogromnie przydane akcesorium, dzięki któremu wosk w naszej świecy po odpowiednim przycięciu knota będzie wypalał się równomiernie, co znacznie wydłuży jego spalanie)
  • Gasidło (opcjonalne i wyjątkowo dekoracyjne akcesorium, które pomoże nam ugasić płomień świecy bez generowania dymu)
  • Mały klosz na świece (oprócz typowo dekoracyjnej funkcjonalności małe klosze potrafią wydłużyć żywotność świecy nawet do kilku godzin dzięki swojej specjalnej budowie)
  • Mała podstawka pod świece (opcjonalny dekor, na którym możemy umieścić naszą świecę i stworzyć niepowtarzalny nastrój w połączeniu ze stylowym kloszem)

Warto wiedzieć:

Przeczytaj też:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Wysokość8,5 cm
Pojemność104 g
Wydajność zapachu25 - 40 godzin
TypMały słoik

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Zakątek Rudej
(5/5)

Jeden z moich ulubionych zapachów YC. Miałam już kilka wosków, aż w końcu skusiłam się na uroczą, małą świecę. Pachnie cudnie- aromat śliwki jest wymieszany z wanilią. Połączenie jest intensywne i zapach szybko roznosi się po całym pomieszczeniu.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »